Halil Kastrati: Jam ndjerë në siklet ta refuzoj ftesën nga një parti politike

Aktuale

Halil Kastrati: Jam ndjerë në siklet ta refuzoj ftesën nga një parti politike

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 21:09
Humanisti Halil Kastrati

Humanisti Halil Kastrati ka sqaruar për publikun se ka pasur oferta nga partitë e ndryshme.

Ai në Debat Plus tha se është ndjerë në sikletë kur i është ofruar prej një partie të caktuar oferta për të hyrë në politikë, sepse sipas tij, ai njeri i ka ndihmuar shumë Kastratit në shoqatën “Jetimet e Ballkanit”.

“Ka disa subjekte të cilët nuk dua t'i bëj me emër, dhe kam pasur siklet kur më ka ofruar ofertë dhe ka pasur që më është gjetur afër gjithmonë edhe në shoqatë edhe kështu edhe kam pasur siklet me i thanë jo. Unë për këtë shoqatë kam lënë edhe obligime të mia, andaj nëse isha fut në poltikë, nuk ja vlejtur”, ka thënë Kastrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat