Mbi 6 orë pritje në dalje të Merdares - Bota Sot
Mbi 6 orë pritje në dalje të Merdares

Aktuale

Mbi 6 orë pritje në dalje të Merdares

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 23:54
Foto ilustrim

Mërgimtarët të cilët po kthehen në vendet ku punojnë e jetojnë po presin deri 6 orë e 20 minuta në dalje të Merdares.

Sipas Qendrës për Menaxhim Kufitar, pritjet në këtë pikë janë 6 orë deri në 6 e 20 minuta për të dalë nga Kosova.

Kurse, në pikat e tjera kufitare, gjendja është mirë dhe se ka pritje të vogla. Në hyrje të Merdares, pritjet për të hyrë janë 5 deri në 10 minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...