Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ke luftu me na nda - Bota Sot
Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ke luftu me na nda

Aktuale

Molliqaj – Abazit: Kur unë kam hyre në burg për Vetëvendosje, ti ke luftu me na nda

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 21:43
Dardan Molliqaj

Haki Abazi nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqaj nga koalicioni AAK – PSD kanë vazhduar përplasjet në emisionin Pressing të T7.

Molliqaj e ka akuzuar Abazin se ai është angazhuar ta ndajë  Vetëvendosjen, derisa grupi i Molliqajt ishte akoma pjesë e VV’së.

“Kur unë kam hyrë në burg për Vetëvendosjen, ti Haki ke luftu me na nda. I ke dërgu emaila Albinit e Shpendit’, tha Molliqaj.

Ndërkaq Abazi i ka thënë Molliqajt se e ka tradhtuar votën e gjithë atyre që i kanë dhënë përkrahje nën siglën e Vetëvendosjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat