Endrit Shala: Nisma do të renditet e katërta - Bota Sot
Endrit Shala: Nisma do të renditet e katërta

Aktuale

Endrit Shala: Nisma do të renditet e katërta

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 22:56
Endrit Shala

Ministri në detyrë i Tregtisë dhe Industrisë, nga radhët e Nismas Endrit Shala, në Pressing ka folur për mundësit dhe vendit ku Nisma mund të renditet në zgjedhje.

Sipas tij Nisma këto zgjedhje pritet të jetë e katërta më radhë.

Shala ndër të tjera është ndeshur me Haki Abazin duke i thënë që edhe sikur VV-ja të qeverisë 20 vjet nuk do të mund të qeverisë si Nisma.

“ Nisma pretendon që të jetë e katërta me radhë në këto zgjedhje. Edhe 20 vjet me qeverisë ju nuk do të mund të qeverisni si Nisma, unë mund të flas ër digasterët të cilët Nisma i ka udhhëqur”, tha Shala në debat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat