Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit - Bota Sot
Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

Aktuale

Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:10
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj

Pas përplasjes fizike mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt, Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin ngjarjes.

Burimet e media mësojnë se policia ka marrë informatën dhe do t’i intervistojnë të dy palët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat