Haradinaj prezanton 50 anëtarësime të reja nga Prishtina - Bota Sot
Haradinaj prezanton 50 anëtarësime të reja nga Prishtina

Aktuale

Haradinaj prezanton 50 anëtarësime të reja nga Prishtina

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 12:52
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, me anë të një postimi në Facebook ka prezantuar 50 anëtarësime të reja nga Prishtina.

Haradinaj ka thënë se anëtarët e rinj të AAK-së i besojnë vizionit të saj dhe udhëheqjes së dëshmuar që garanton perspektivë zhvillimore.

“Janë të shumtë ata që ndajnë vlerat e Aleancës, që kanë dijen, guximin dhe përkushtimin që t’i shërbejnë vendit, me vendosmëri dhe logjikë zbatuese. Mirëseardhje mbi 50 anëtarëve të rinj nga Prishtina në Aleancë, të cilët i besojnë vizionit të saj dhe udhëheqjes së dëshmuar që garanton perspektivë zhvillimore. Bashkë me njerëz të shtëpisë për Kosovën 100%”, ka shkruar Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...