Haliti: Kliqina do ta mbështesë fuqishëm PDK-në për jetësimin e Dekadës së re - Bota Sot
Haliti: Kliqina do ta mbështesë fuqishëm PDK-në për jetësimin e Dekadës së re

Aktuale

Haliti: Kliqina do ta mbështesë fuqishëm PDK-në për jetësimin e Dekadës së re

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 22:54
Xhavit Haliti

Nënkryetari i PDK-së Xhavit Haliti dhe kandidati për deputet nga radhët e kësaj partie Ramush Agushin, takuan sonte banorët e fshatit Kliqinë, nga të cilët morën mbështetjen e fuqishme për jetësimin e Dekadës së re, me kryeministër Kadri Veselin.

“Anëtarët dhe votuesit e PDK-së janë mobilizuar për fitoren e 6 tetorit në të gjitha anët e Kosovës, përfshirë edhe Pejën. Sonte së bashku me kandidatin për deputet, Ramush Agushin, takuam banorët e fshatit Kliqinë, të cilët u zotuan se do ta mbështesin fuqishëm PDK-në, për t’u jetësuar Dekada e re, me kryeministër Kadri Veselin”, shkruan Haliti në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...