“Vendlindja e Ibrahim Rugovës foli, fuqishëm me LDK-në” - Bota Sot
“Vendlindja e Ibrahim Rugovës foli, fuqishëm me LDK-në”

Aktuale

“Vendlindja e Ibrahim Rugovës foli, fuqishëm me LDK-në”

Nga: A.SH Më: 17 shtator 2019 Në ora: 12:37
Naser Rugova

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së, Naser Rugova, ka shkruar se, vendlindja e ish-presidentit historik të Kosovës, është fuqishëm me LDK-në dhe me Vjosën për Kryeministre,

“Vendlindja e Ibrahim Rugovës foli!
Fuqishëm me LDK-në dhe me Vjosën!
Tradita vazhdon”, ka shkuar Rugova në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...