Zafir Berisha thotë se anëtarët e NISMA’s që aderuan në PDK s’i ka para me vite - Bota Sot
Zafir Berisha thotë se anëtarët e NISMA’s që aderuan në PDK s’i ka para me vite

Aktuale

Zafir Berisha thotë se anëtarët e NISMA’s që aderuan në PDK s’i ka para me vite

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 15:44
Zafir Berisha

Kreu i Nismës Social Demokrate në Prizren, Zafir Berisha i ka reaguar kreut  të PDK-së, Kadri Veselit që sot prezantoi si aderime disa persona të kësaj komune.

Në një shkrim në Facebook, Berisha po thotë se Veseli i ka marrë disa kuadra me të cilët po pretendon që të luftojë hajninë, duke thënë se të njejtit kanë kaluar në PDK nga partitë AAK dhe NISMA, por, që sipas Berishës të njejtit ka vite që nuk i ka parë në zyret e partisë.

Ai i ka akuzuar ata edhe që kanë thyer zyret e partisë në Prizren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...