Përkrahje e madhe për Marigona Gecin nga Gjilani dhe Anamorava - Bota Sot
Përkrahje e madhe për Marigona Gecin nga Gjilani dhe Anamorava

Aktuale

Përkrahje e madhe për Marigona Gecin nga Gjilani dhe Anamorava

Nga: D.RR Më: 21 shtator 2019 Në ora: 09:56
Përkrahje e madhe për Marigona Gecin nga Gjilani dhe Anamorava

Lidhja Demokratike e Kosovës mbajti tubim dje në Gjilan, ku atje ishin mbledhur mijëra persona për ta pritur Vjosa Osmanin dhe kandidatët për deputetë, shkruan "Bota sot".

Përkrahje të madhe nga ajo anë kishte edhe Marigona Geci, e cila është edhe nuse e Anamoravës.

Njoftimin e ka bërë Gani Geci në Facebook:

LDK E PARA
Gjilani dje!
Voto LDK 134
Voto Vjosa Osmanin nr.1.
Voto Marigona Gecin nr .78
Gjilani dhe Anamorava po e presin Marigona Gecin jo vetëm si nuse të martuar në Anamoravë por si politikanen e tyre që do ti përfaqësoj denjësisht në Kuvendin e Kosovës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...