“Mos bo filma”: Dikur përplaseshin rëndë, tash bëhen bashkë Hisen Berisha dhe Nasim Haradinaj - Bota Sot
“Mos bo filma”: Dikur përplaseshin rëndë, tash bëhen bashkë Hisen Berisha dhe Nasim Haradinaj

Aktuale

“Mos bo filma”: Dikur përplaseshin rëndë, tash bëhen bashkë Hisen Berisha dhe Nasim Haradinaj

Nga: N.H Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:28
Hisen Berisha, Nasim Haradinaj dhe Kadri Veseli

Dikur kur flitej për luftën e lavdishme të Koshares, nuk mungonin akuzat dhe kundër-akuzat ndërmjet Hisen Berishës dhe Nasim Haradinajt.

Por, përkundër aty, tashmë këta dy ish-komandantë të UCK-së tashmë janë në një parti, por edhe mjaftë të lumtur.

Këtë e konfirmon edhe një fotografi e postuar nga Nasim Haradinaj, në llogarinë e tij në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Ndërkaq, kujtojmë se ditë më parë kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka njoftuar se Hisen Berisha është anëtari i ri i partisë që ai udhëheq. Berisha është edhe kandidat për deputet nga kjo parti.

Berisha ka qenë komandant i Batalionit I të Brigadës ”Agim Ramadani”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...