Lëvizja Vetëvendosje do të filloj zyrtarisht fushatën nga qyteti i Mitrovicës - Bota Sot
Lëvizja Vetëvendosje do të filloj zyrtarisht fushatën nga qyteti i Mitrovicës

Aktuale

Lëvizja Vetëvendosje do të filloj zyrtarisht fushatën nga qyteti i Mitrovicës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 21:12
Lëvizja Vetëvendosje

Lëvizja Vetëvendosje ka bërë të ditur me anë të një shkrimi në Facebook se do të fillojë zyrtarisht fushatën zgjedhore nga qyteti i Mitrovicës.

“Fushata zgjedhore e Lëvizjes VETËVENDOSJE! do të nisë në Mitrovicën emblematike. Do të nisë prej qytetit që do të bëhet motori i zhvillimit ekonomik”, shkruhet në këtë postim.

“Ftojini të gjithë të marrin pjesë në tubimin e hapjes së fushatës zgjedhore, të mërkurën më 25 shtator, në orën 16:00, në Sallën e Sporteve “Minatori”, në Mitrovicë”

Fushata zgjedhore fillon zyrtarisht këtë të mërkurë dhe zgjatë deri me datën 4 tetor.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...