Bajnica e Kaçanikut i jep mbështetje të madhe Bajqinovcit - Bota Sot
Bajnica e Kaçanikut i jep mbështetje të madhe Bajqinovcit

Aktuale

Bajnica e Kaçanikut i jep mbështetje të madhe Bajqinovcit

Nga: M.H Më: 22 shtator 2019 Në ora: 22:41
Foto nga vizita

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, përmes një shkrimi në Facebok, ka treguar mbështetjen e madhe që po vazhdon të ketë kudo që po shkojnë.

Bajqinovci, vizitoi fshatin Bajnice, në të cilin u mbështet nga qytetarë të shumtë, ndër temat që u biseduan ishin ndryshimet që po vijnë dhe për punë që do bëhet për 6 tetorin.

Postimi i plotë

Entuziazmi dhe vullneti i hekurt per ndryshimin e madh te 6 tetorit na shoqeron kudo qe shkojme.
Sonte ishim ne fsh.Bajnice. Bashke me kryetarin e Qendres sone dhe kandidatin per deputet, Avni Tafili, dhe shefin e shtabit tone, Ekrem Kyçykun, dhe ne shoqerimin tone, edhe kandidati per deputet, Mefail Bajqinovci, folem per ndryshimin qe po vjen, per punen qe po behet dhe per mobilizim e organizim per 6 tetorin.

#Erdhidita per ndryshimin e madh!
Mefail Bajqinovcinr20

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...