Afaristi i njohur nga Peja, Bashkim Shala, i bashkohet Kadri Veselit - Bota Sot
Afaristi i njohur nga Peja, Bashkim Shala, i bashkohet Kadri Veselit

Aktuale

Afaristi i njohur nga Peja, Bashkim Shala, i bashkohet Kadri Veselit

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 14:41
Bashkim Shala dhe Kadri Veseli

Kandidati për Kryeministër i PDK-së, Kadri Veseli, ka njoftuar se sot i është bashkuar afaristi i njohur nga Peja, Bashkim Shala, i cili punon dhe vepron në Zvicër.

Veseli ka thënë se me ndërmarrës të suksesshëm si Bashkimi, ne do ta zhvillojmë ekonominë e Kosovës.

“Mirëseardhje në Partinë Demokratike të Kosovës i urova afaristit të njohur nga Peja, Bashkim Shalës, i cili punon dhe vepron në Zvicër. Me ndërmarrës të suksesshëm si Bashkimi, ne do ta zhvillojmë ekonominë e Kosovës. Ky është modeli që duhet ta ndjekin afaristët tanë në diasporë, për t’u kthyer dhe investuar ne atdhe. Votoni Partinë Demokratike të Kosovës për ekonomi të zhvilluar! #PDK112”, ka shkruar Veseli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...