Kjo është femra më e votuar e LDK-së në Vushtrri - Bota Sot
Kjo është femra më e votuar e LDK-së në Vushtrri

Aktuale

Kjo është femra më e votuar e LDK-së në Vushtrri

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 09:49
Rrezarta Krasniqi

Kandidatja e LDK-së në Vushtrri, Rrezarta Krasniqi, del të jetë kandidatja më e votuar në Vushtrri.

Krasniqi, ka grumbulluar një numër të konsideruar votash që e bëjnë atë kandidaten më të votuar nga të gjitha subjektet politike Vushtrri.

Për këtë ka njoftuar edhe vet kandidatja në llogarinë e saj në rrjetin shoqëror “Facebook” duke shprehur falënderime për besimin dhe votën që i është dhënë asaj në këto zgjedhje.

“Si rezultat i angazhimit që kemi pasur, bashkëvendësit e mi kanë vendosur të më besojnë shumicën e votave, duke më bërë kështu si kandidaten më të votuar në Vushtrri nga të gjitha subjektet politike”, ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat