Bekë Berisha: Vetëvendosje i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

Aktuale

Bekë Berisha: Vetëvendosje i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket…

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 23:17
Bekë Berisha

Kandidati për deputetë nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, i ftuar në emisionin Pressing të T7, ka thënë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetëm pesë vetë që munden të bëjnë dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të cilës iu referiu se ‘ajo çika që pisket’.

“Vetëvendosje i ka veç pesë njerëz që mujnë me bo dicka, Albinin, Glaukun edhe këtë qikën që pisket, Albulena Haxhiun”, është shprehur Berisha.

Ai gjithashtu kur foli për Vetëvendosjen, i përmendi edhe Talebanët.

“Edhe Talebanët janë të zot me prish sistemin, i kanë bërë disa banka pa kamata por megjithatë kanë ikë në mal”, ka thënë Beka në Pressing të T7.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat