Milaim Zeka publikon një foto të cilën Endrit Shala dhe djali i Fatmir Limajt nuk do të donin ta shihnin kurrë - Bota Sot
Milaim Zeka publikon një foto të cilën Endrit Shala dhe djali i Fatmir Limajt nuk do të donin ta shihnin kurrë

Aktuale

Milaim Zeka publikon një foto të cilën Endrit Shala dhe djali i Fatmir Limajt nuk do të donin ta shihnin kurrë

Nga: N.H Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 18:31
Milaim Zeka

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka publikuar një fotografi në të cilën shihen ministri në detyrë, Endrit Shala, dhe djali i Fatmir Limajt, Durimi.

Shala dhe Limaj së bashku shihen në një festë, me që rast aty shihen edhe një numër i madh i pijeve alkoolike.

Kujtojmë se ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, kishte prishur raportet me Nismën.

Zeka kishte thënë se një prej faktorëve që ishte larguar nga Nisma ishte edhe punësimi i familjarëve, e jo i aktivistëve të partisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat