“Zonja e hekurt” e LDK-së, përsëri deputete - Bota Sot
 “Zonja e hekurt” e LDK-së, përsëri deputete

Aktuale

 “Zonja e hekurt” e LDK-së, përsëri deputete

Nga: V.R Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 11:18
LDK
Ish-deputetja Besa Gaxherri, është rizgjedhur përsëri deputete edhe për një mandate të ardhshëm qeveritar, nga radhët e LDK-së.

Gaxherri, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka shprehur falenderimin e saj për votuesit që ia besuan votën edhe për një mandat.

“Jam krenare me votuesit e mi qe ne te gjitha mandatet vleresuan punen time profesionale dhe korrekte”, shkruan Gaxherri.

Postimi plotë:

VOTUESIT E MI,

NE GJITHEMON FITOJM!

Jam krenare me votuesit e mi qe ne te gjitha mandatet vleresuan punen time profesionale dhe korrekte!

Vazhdojm...

FALEMNDERIT!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat