Kjo është bashkëshortja e Rexhep Selimit, veterane e UÇK-së - Bota Sot
Kjo është bashkëshortja e Rexhep Selimit, veterane e UÇK-së

Aktuale

Kjo është bashkëshortja e Rexhep Selimit, veterane e UÇK-së

Nga: H.O. Më: 30 nëntor 2019 Në ora: 18:06
Rexhep Selimi me bashkeshorten

Rexhep Selimi është deputet i zëshëm i Kuvendit të Kosovës, por bashkëshortja e tij Shqipja nuk shihet shpesh në publik.

Ajo është parë pranë bashkëshortit deputet në kohën e fushatës zgjedhore dhe në disa evente që ishin bërë publike.

Por në deklarimin e pasurisë, deputeti Rexhep Selimi kishte deklaruar tek të hyrat vjetore të ardhurat e bashkëshortes se merr pensionin si veterane, ndërsa nuk ka ndonjë profesion tjetër./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat