Ish-kandidati për deputet i LDK-së: Albin, mos lësho pe! - Bota Sot
Ish-kandidati për deputet i LDK-së: Albin, mos lësho pe!

Aktuale

Ish-kandidati për deputet i LDK-së: Albin, mos lësho pe!

Nga: N.Sh Më: 16 janar 2020 Në ora: 18:46
Albin Kurti

Ish-kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike të Kosovës, Valon Maloku ka ironizuar me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin.

E krejt kjo pas letrave dhe ofertave të dërguara nga LDK-ja dhe VV-ja për njëra tjetrën.

Maloku përmes një postimi në Facebook, kërkon nga Kurti që mos të lëshoj pe.

Madje ai thotë se, ma më rëndësi është Glauku në karrige sesa Kosova pa qeveri.

“Ma me rendësi asht Glauku në karrige, se Kosova pa qeveri.

Mos lësho pe Albin!”, shkruan Valon Maloku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat