Xhavit Haliti, larg duart nga legjenda e luftës Anton Quni - Bota Sot
Xhavit Haliti, larg duart nga legjenda e luftës Anton Quni

Aktuale

Xhavit Haliti, larg duart nga legjenda e luftës Anton Quni

Nga: G.B Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 07:02
Xhavit Haliti dhe Anton Quni

Profesori Binak Maxharraj, ka reaguar ndaj Xhavit Halitit, të cilit i ka thënë që t'i mbajë duart larg Anton Qunit, ministrit të mbrojtjes, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se në raport me Qunin, Haliti dhe shokët e tij të Rognerit janë të humbur.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

XHAVIT HALITI LARG DUART NGA LEGJENDA E LUFTËS ANTON QUNI.

Xhavit largë duart nga legjnda e luftës Anton Quni,ai nuk e ka fytyrën e papastër sikur komandantët e Rognerit.

Xhavit ne raport me Anton Quni je i humbur ti dhe shokët tu të Rognerit.

Fytyra e Anton Qunit të cilit ia përzhiti lufta është me e bukur se sa e jotja dhe shumë komandanteve të tjerë.

Më 6 tetor tetor 2019 populli e tha një te vertetë së kush është Anton Quni fituesi dhe Xhavit Haliti humbësi.

Ishalla ju venë ne mend opozita ne te cilën hiq s'po mund te përshtateni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat