E revoltuar ish-deputetja e VV-së, shanë anglisht - Bota Sot
E revoltuar ish-deputetja e VV-së, shanë anglisht

Aktuale

E revoltuar ish-deputetja e VV-së, shanë anglisht

Nga: V.R Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 22:07

Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, një herë nga Vetëvendosje e pastaj PSD, Shqipe Pantina, me lëvizjet e fundit të kryeministrit Kurti si dhe Vetëvendosjes në tërësi, është shprehur e revoltuar duke sharë në anglisht: Karma it’s the bitch.

Postimi plotë:

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat