Edhe ky i afërm i Vlora Çitakut 'rehatohet' në post - Bota Sot
Edhe ky i afërm i Vlora Çitakut 'rehatohet' në post

Aktuale

Edhe ky i afërm i Vlora Çitakut 'rehatohet' në post

Nga: H.O. Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 21:16
Vlora Citaku

Vlora Çitaku, ambasadore e Kosovës në SHBA ka bërë bujë të madhe në media së fundi me deklaratën për njohjen e Kosovës nga Xhamajka. Por që kjo njohje nuk ishte e vërtetë.

Por, Çitaku ndonëse vetë punon dhe jeton në SHBA duket se është kujdesur të rehatoj edhe familjarët e saj që jetojnë në Kosovë.

Image

Kështu një vend në postë e ka zënë edhe burri i motrës së saj, Flakës, Vatan Rexha. Ai në rrjetet sociale e ka vendosur vendin e punës në këtë institucion./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat