Tërmkolli: Sulmi ndaj Hotit akt i rëndë, duhet ndjekur nga institucionet përkatëse - Bota Sot
Tërmkolli: Sulmi ndaj Hotit akt i rëndë, duhet ndjekur nga institucionet përkatëse

Aktuale

Tërmkolli: Sulmi ndaj Hotit akt i rëndë, duhet ndjekur nga institucionet përkatëse

Nga: A.SH Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 15:55
Avdullah Hoti

Ndaj sulmit me vezë të zëvendëskryeministrit, Avdullah Hoti, ka reaguar edhe Melihate Tërmkolli.

Ajo thotë se sulmi ndaj tij është akt i rëndë dhe duhet ndjekur nga institucionet përkatëse.

Postimi në Facebook:

Reagim
Sulmi i sotëm ndaj Zëvendës/ Kryeministrit z. Avdullah Hoti është një akt i rëndë që duhet ndjekur nga institucionet përkatëse. Taksa tashmë është veç interes personal i qeveritarëve të kaluar. LDK do të rindërtojë fuqishëm raportet me SHBA dhe gjithë botën perëndimore demokratike. Askujt nuk do t’i lejohet të luajë me shtetin dhe popullin e Kosovës për interesa personale. Z. Hoti e ka përkrahjen e plotë të LDK-së, të Qeverisë dhe qytetarëve të Kosovës. “Mund të na vritni po të duani, por mendimin nuk mund të na ndërroni”.
#MT

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat