Gafa e radhës e Lladrovcit: Qeveria Kurti do të zgjasë 100 vjet - Bota Sot
Gafa e radhës e Lladrovcit: Qeveria Kurti do të zgjasë 100 vjet

Aktuale

Gafa e radhës e Lladrovcit: Qeveria Kurti do të zgjasë 100 vjet

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 19:06
Ramiz Lladrovci

Kreu i Drenasit nuk ka dashur të komentoj vendimet e qeverisë Kurti për shkarkime dhe anulimin e konkursit të noterisë, vendim ky që ka prekur edhe bashkëshorten e Ramiz Lladrovcit.

Lladrovci në një intervistë ka thënë se tek pas 100 vitesh pune të qeverisë Kurti mund të jap vlerësimin për punën e bërë, duke menduar të thotë 100 ditë.

"Unë e kam bërë një deklaratë më herët dhe pa i bërë 100 vjet nuk deklarohem për asnjë veprim të tyre. Kur të bohen 100 ditë unë pastaj do të flas. Vetëm pas 100 ditësh flas për punën e tyre. Ndërsa bashkëshortja ime do të marr gjitha rrugët ligjore ndaj vendimit që ka marrë ministrja Albulena Haxhiu", ka deklaruar Lladrovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat