Ndezi cigaren në seancë, Dautit i vjen reagimi i ashpër

Aktuale

Ndezi cigaren në seancë, Dautit i vjen reagimi i ashpër

Nga: G.B Më: 26 mars 2020 Në ora: 08:22
Daut Haradinaj

Daut Haradinaj nga AAK, ka ndezur dje cigare brenda sallës ku po mbahej seanca për rrëzimin e qeverisë.

Ai është kapur nga kamerat dhe ka ngjallur reagime të shumta, shkruan Bota sot.

E i ashpër ka qenë edhe reagimi i gazetares Erëza Vela, e cila ka thënë se kështu respektohen institucionet shtetërore.

Ajo ka thënë se kjo ka ndodhur para kamerave, imagjinojeni se çka ndodhë kur nuk ka kamera.

Postimi i plotë në Facebook:

Ja sa respektohen institucionet shtetnore! Ne Kuvend for fuck’s sake! Institucionin ligjvenes te vendit tone. Shpine e 120 personave qe perfaqesojne zanin e qytetareve. Para kamerave! Imagjinojeni cka ndodh ku nuk ka kamera apo ne institucione me pak kompetent.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat