Vjen dorëheqja e parë nga LDK-ja, pasi rrëzuan Kurtin - Bota Sot
Vjen dorëheqja e parë nga LDK-ja, pasi rrëzuan Kurtin

Aktuale

Vjen dorëheqja e parë nga LDK-ja, pasi rrëzuan Kurtin

Më: 27 mars 2020 Në ora: 13:27
Ilustrim

Faruk Osmani, tashmë  ish formues dhe sekretar i nëndegës së  LDK-së  në  Gjenevë , ka dhënë  dorëheqje nga posti i tij në parti.

Këtë  gjë  e ka bërë  të  ditur vet Osmani përmes një  fotografie të  hedhur në  Instagram ku shihet një  parlament me majmunë .

Osmani nuk i kuresu as ofendimet, pasi tha se dorëheqjen e bën për shkak të  ‘Pangolinit Mustafa’ dhe ‘Lakuriqëve’ të  infektuar nga vet Isa.

Kujtojmë  që  dorëheqja e Faruk Osmanit erdhi pas mocionit që  LDK e bë ri për Qeverinë  Kurti dhe rrëzimin e kësaj qeverie.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat