​Orlando uron festën e Fitër Bajramit - Bota Sot
​Orlando uron festën e Fitër Bajramit

Aktuale

​Orlando uron festën e Fitër Bajramit

Më: 24 maj 2020 Në ora: 14:20
Nocila Orlando

Ambasadori i Italisë në Kosovë, Nocila Orlando ka uruar festën e Fitër Bajramit të gjithë myslimanëve në Kosovë, duke thënë se së bashku do të dalim nga kriza e vështrirë shëndetësore.

“Ndërsa dielli perëndon dhe ne së bashku dalim nga kjo krizë e vështirë shëndetësore, bashkë me stafin e Ambasadës u uroj Fitër Bajramin të gjithë atyre që festojnë në Kosovë dhe më gjerë”, ka shkruar ai në Twitter. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat