Zhbllokimi i fondeve të MCC-së, Thaçi: Lajm i mirë për Kosovën, miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ka çmim - Bota Sot
Zhbllokimi i fondeve të MCC-së, Thaçi: Lajm i mirë për Kosovën, miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ka çmim

Aktuale

Zhbllokimi i fondeve të MCC-së, Thaçi: Lajm i mirë për Kosovën, miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ka çmim

Nga: A.SH Më: 6 qershor 2020 Në ora: 20:09
Hashim Thaçi

Pas heqjes së taksës, MCC ka aktivizuar përsëri programin e saj në Kosovë.

Por këtë, Presidenti i vendit, Hashim Thaçi e ka quajtur lajm të mirë dhe ka thënë që miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ka çmim

Postimi në Facebook:

Zhbllokimi i fondeve të MCC-së është një lajm tjetër i mirë për Kosovën. Miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk ka çmim. Partneriteti i përhershëm me Uashingtonin është rrugë e vetme që çon drejt një të ardhmeje të sigurt për Kosovën, në paqe e prosperitet për gjithë qytetarët tanë. HTH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat