Serbët po bëjnë fushatë kundër UÇK-së në Has?

Aktuale

Serbët po bëjnë fushatë kundër UÇK-së në Has?

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 20:42
Foto ilustrim

Një kameraman serb po akuzohet nga banorët e zonës së Hasit, që bashkë me një ekip po fabrikojnë rrëfime kundër luftës çlirimtare në Kosovë.

Sipas fshatarëve, ata po interevistojnë shqiptarët në lidhje me UÇK-në dhe prijësit e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat