Thaçi vazhdon vizitat, këtë herë në familjen e heroit Ismet Asllani në Lipjan - Bota Sot
Thaçi vazhdon vizitat, këtë herë në familjen e heroit Ismet Asllani në Lipjan

Aktuale

Thaçi vazhdon vizitat, këtë herë në familjen e heroit Ismet Asllani në Lipjan

Nga: G.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:56
Hashim Thaçi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vazhduar vizitat tek familjet e dëshmorëve të rënë për lirinë e Kosovës.

Gjatë ditës së sotme, ai ka qëndruar në familjen e heroit Ismet Asllani dhe bashkëfshatarëve të Hallaçit të Vogël të Lipjanit, në kujtim të 20 martirëve, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Një kafe në mesin e familjes së heroit Ismet Asllani dhe bashkëfshatarëve të Hallaçit të Vogël të Lipjanit, në kujtim të 20 martirëve. Lavdi e përjetshme të rënëve për liri! HTH.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat