Deputeti Bajqinovci ua siguron 1 milionë euro zjarrfikësve

Aktuale

Deputeti Bajqinovci ua siguron 1 milionë euro zjarrfikësve

Nga: M.H Më: 30 korrik 2020 Në ora: 20:49
Mefail Bajqinovci

Deputeti nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci, përmes një postimi në facebok ka treguar që propozimi për të kompenzuar zjarrëfikësit për orët shtesë dhe për rrezikueshmërin e tyre ka kaluar buxhet në shumë prej 972,000, transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë

Të dashur zjarrfikës,

Urime kalimi i propozim amandamentit tim për “Kompensimin e zjarrfikësve për orë shtesë dhe rrezikshmëri”, me buxhet në shumë prej 972,000.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat