Ku gjenden akterët e protestës studentore?

Aktuale

Ku gjenden akterët e protestës studentore?

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 20:38
1997

Si sot para 23 vjetësh, studentët e atëhershëm në vend të ligjëratave, dolën në rrugë.

Ata protestuan atë kohë duke kërkuar liri, dinjitet dhe të drejta për shkollim.

Si e kujtojnë tani pas kaq kohe atë periudhë, disa nga ta rrëfyen

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat