Ismaili: Qeveria Kurti ishte paranoike, kjo e Hotit e lodhët

Aktuale

Ismaili: Qeveria Kurti ishte paranoike, kjo e Hotit e lodhët

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 21:52
Uran Ismaili

Uran Ismaili nga PDK thotë se Qeveria Kurti ishte paranoike, kurse kjo Hoti e lodhët.

Ai ka numëruar të metat e të dyja qeverive të fundit në vend.

‘’E para, ajo e Kurtit ishte paranoike, dhe e dyta e lodhët, sepse s’ka pikë kreativiteti. Ka improvizime, nuk e di çka do’’, ka thënë Ismaili në një debat televiziv.

‘’Qeveria Hoti ka kriju tension të brendshëm’’, shton ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat