Përplasje mes zyrtarit të PDK-së dhe atij të VV-së: Ju i paguani njerëzit që të bëjnë komente në Facebook

Aktuale

Përplasje mes zyrtarit të PDK-së dhe atij të VV-së: Ju i paguani njerëzit që të bëjnë komente në Facebook

Më: 1 tetor 2020 Në ora: 22:58
Foto ilustrim

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Sejdi Hoxha, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje paguan njerëz që të bëjnë komente nëpër rrjete sociale.

Kështu tha ai gjatë një debati në Kanal 10, ku i ftuar është edhe deputeti Artan Abrashi.

Hoxha tha se VV paguan njerëz që të bëjnë komente në rrjetin social Facebook.

Hoxha mes tjerash në këtë debat ka thënë se PDK nuk mund ta votojë projektligjin për Rimëkëmbjen Ekonomike të propozuar nga pozita.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat