Haradinaj nderon heronjtë e Kosovës për nder të festës së Flamurit

Aktuale

Haradinaj nderon heronjtë e Kosovës për nder të festës së Flamurit

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 17:25
Ramush Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK), Ramush Haradinaj, sot për nder të festës së Flamurit, ka bërë homazhe pranë varreve të Heronjve të Kombit, Adem Jashari, Zahir Pajaziti dhe të varri i presidentit historik, Ibrahim Rugova.

Këtë e ka bërë të ditur në një postim në rrjetin social ‘Facebook’.

‘Për nder të festës së Flamurit, nderuam Heronjët e Kombit në Prekaz e Komandanitit Legjendar Adem Jashari, Heroin Zahir Pajaziti dhe Presidentit historik, Ibrahim Rugova në Prishtinë’, ka shkruar Haradninaj.

Postimi i plotë

Për nder të festës së Flamurit, nderuam Heronjt e Kombit në Prekazin e Komandantit Legjendar Adem Jashari, Heroin Zahir Pajaziti dhe Presidentin historik Ibrahim Rugova në Prishtinë.

Gëzuar bashkëkombas kudo që jeni!

RH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat