Bajqinovci: LVV-ja po masivizohet në Popovë dhe Vranidoll

Aktuale

Bajqinovci: LVV-ja po masivizohet në Popovë dhe Vranidoll

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:50
Foto nga takimi

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka vazhduar aktivitetet e tij me qytetarët në prag të zgjedhjeve të 14 shkurtit.

Ai gjatë ditës ka zhvilluar aktivitete në Popovë dhe Vrandidoll, nga ku ka marrë mbështetje të qytetarëve.

Postimi i plotë:

“Lëvizja po masivizohet nê fshatin Popovë dhe Vranidoll, së bashku me kushen tim Ferat Hoxhen nga Popova, Adem Kutllovcin, Lorik Recicën dhe Berat Ramen.
KREJT dhe DREJT”, ka shkruar ai.

Lëvizja po masivizohet nê fshatin Popovë dhe Vranidoll, së bashku me kushen tim Ferat Hoxhen nga Popova, Adem Kutllovcin, Lorik Recicën dhe Berat Ramen. KREJT dhe DREJT #mefi70

Posted by Mefail Bajqinovci on Sunday, 24 January 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat