“Isa Mustafa nuk po mundet të ambientohet pa Hashim Thaçin president” 

Aktuale

“Isa Mustafa nuk po mundet të ambientohet pa Hashim Thaçin president” 

Nga: D.RR Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:25
Hashim Thaçi dhe Isa Mustafa

Profesori universitar, Enver Bytyçi, në një postim publik në Facebook ka “thumbuar” kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën. 

Ai ka thënë se i pari i LDK-së nuk po mundet të ambientohet pa Hashim Thaçi president. 

Bytyçi njihet si kritikues i fortë i Mustafës. 

Ai më herët ka thënë se reformat në LDK do të kishin sukses. 

"Isa Mustafa nuk po mundet të ambientohet pa Hashim Thaçin president", ka shkruar ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat