Basti i Baton Haxhiut: Nuk dal më në TV, nëse nuk fiton Edi Rama

Aktuale

Basti i Baton Haxhiut: Nuk dal më në TV, nëse nuk fiton Edi Rama

Më: 28 janar 2021 Në ora: 14:34
Baton Haxhiu

Gazetari Baton Haxhiu ka shprehur haptazi mbështetjen e tij ndaj Kryeministrit të Republikës së Shqipërisë, Edi Rama.

Mbrëmjen e djeshme ai deklaroi në një sondazh të bërë nga ana e tij se Rama do t’i fitojë zgjedhjet e 25 prill.

Por, panelistët dhe të ftuarit e tjerë e vunë në dyshim vërtetësinë e sondazhin të bërë nga Haxhiu.

Megjithatë, ai ka vënë bast se nëse Rama nuk del fitues, ashtu

“Nëse s’del sondazhi im që Rama fiton, unë s’dal në TV. Çështje e mbyllur”, tha Haxhiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat