Aida Dërguti i komenton Fisnik Ismailit për sulmin e Shpejtim Bulliqit, shpërthejnë të sharat në profilin e tij

Aktuale

Aida Dërguti i komenton Fisnik Ismailit për sulmin e Shpejtim Bulliqit, shpërthejnë të sharat në profilin e tij

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 15:58
Fisnik Ismaili dhe Aida Dërguti

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka vazhduar të sharat në një status që ka bërë në Facebook, duke i dalë “zot” Aida Dërgutit.

Teksa Ismaili ka vënë në pah faktin se sulmi që Shpejtim Bulliqi ia bëri një qytetarit po arsyetohet nga militantët e LVV-së, Aida Dërguti komenton dhe thotë se kryetarit të Podujevës ia kanë arsyetuar edhe ndërtimin e shtëpisë në pronën publike.

Aty duket se Aida Dërguti ka marrë komente fyese, me ç’rast Ismaili ka shpërthyer në të shara.

Image

Ndërsa, Aida i thotë Ismailit “Ta ha loçkën”.

Për më tepër shihni komentet e shkëmbyera mes tyre.

Duket se Ismaili e Dërguti vazhdojnë ta ruajnë miqësinë e vjetër. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat