Vjosa Osmani reagon pas vendimit të Hotit për mërgimtarët

Aktuale

Vjosa Osmani reagon pas vendimit të Hotit për mërgimtarët

Nga: A.SH Më: 11 shkurt 2021 Në ora: 21:26
Vjosa Osmani

Qeveria në detyrë ka marrë vendim që mërgimtarët që vijnë për të votuar më 14 shkurt nga vendet e Evropës të kenë testin negativ PCR.

Për këtë ka reaguar u.d e presidtentes së Kosovës, Vjosa Osmani duke thënë se, mërgata, ka qenë dhe do të jetë përherë pjesë e ndryshimit.

“Shihemi të dielen, #KrejtdheDrejt”, ka shkruar Osmani.

Postimi në Facebook:

MËRGATË E DASHUR, MIRË SE VINI NË SHTËPI!

Keni qenë dhe do të jeni përherë pjesë e ndryshimit.

Shihemi të dielen, #KREJTdheDREJT!

#Referendum

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat