Ky është i dyshuari që rrëmbeu gruan në Istog para syve të babait - dalin pamjet

Aktuale

Ky është i dyshuari që rrëmbeu gruan në Istog para syve të babait - dalin pamjet

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 13:24
Foto ilustruese

Gjatë ditës së djeshme në qytetin e Istogut ka ndodhur një ngjarje e tmerrshme, ku babai ka raportuar në Polici se është rrëmbyer vajza e saj.

“Dy të dyshuar meshkuj me një veturë me targa vendore kanë rrëmbyer vajzën e tij” thuhej në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Ndërkohë media ka mësuar identitetin dhe të dhënat e rrëmbyesit.

Ai është “B.Shala”, i cili rrëmbeu gruan e tij në sy të babait. Shala e ka rrëmbyer bashkëshorten në fshatin Drejë të Istogut, ai është nga fshati Nakëll i Pejës, i lindur më 1975. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat