Kurtin e la pa frymë një koncert

Aktuale

Kurtin e la pa frymë një koncert

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:16
Albin Kurti

Albin Kurti ka qenë  i pranishëm në koncertin e 19 instrumentistë të Orkestrës Frymore të Prizrenit.

Ky koncert Kurtin e ka lënë pa frymë.

Ai është magjepsur nga tingujt që kanë lëshuar, flauta, klarineti, saksofoni dhe shumë instrumente të tjera që bënin muzikë duke u dirigjuar nga Maestro Edon Ramadani 

Prandaj edhe Kurti nuk ka mundur të mos e ndaj këtë moment edhe me ndjekësit e tij në Instagram.

Duke thënë se ishte koncert i shkëlqyer që i la pafrymë.

Ky është postimi i tij:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Albin Kurti (@albinkurti_)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat