Ndërron jetë Ceka, kuzhinjerja e njohur

Aktuale

Ndërron jetë Ceka, kuzhinjerja e njohur

Më: 5 mars 2021 Në ora: 09:54
Fikrije Ukelli

Ka ndërruar jetë në moshën 80 vjeçare, kuzhinjera e njohur Fikrije Ukelli, e njohur si Ceka.

Ceka ishte autore e librave të 1000 receta”, dhe “Receta me gatime tradicionale”.

Ajo la pas vetës një vajzë dhe dy djem.

Njoftimin e ka bërë Burbuqe Berisha përmes Facebook.

"Sot mora një lajm shume te hidhur ... CEKA një grua shume fisnike dhe model qe çdo gjë shkëlqente ne te. paska ikur ne bote e amshuar. kemi punuar bashkë 4 vite dhe vëtem kujtime te mira dhe te bukura kemi pas bashkë, prehu ne paq te njerëzit e tu te dashur qe te ikën se fundi. Ngushëllime te gjithë familjes!", ka shkruar ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat