Lladrovci: Bashkë gjatë luftës, bashkë edhe për shënimin Epopesë së UÇK-së

Aktuale

Lladrovci: Bashkë gjatë luftës, bashkë edhe për shënimin Epopesë së UÇK-së

Nga: A.SH Më: 6 mars 2021 Në ora: 21:10
Foto nga takimi

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci së bashku me Ramush Haradinaj, Bekim Jasharin, e të tjerë janë bërë bashkë për nder të 23 vjetorit të Epopesë së UÇK-së.

“Jeta jonë, ka kuptim, kur çdo ditë i kujtojmë dhe vazhdojmë rrugën e më të dashurve tanë, edhe pse ata nuk janë fizikisht me ne”, ka shkruar Lladrovci në Facebook.

Postimi në Facebook:

Bashkë në angazhimin para luftës çlirimtare, gjatë luftës çlirimtare, sot, po ashtu me rastin e shënimit të 23 vjetorit të Epopesë së UÇK-së, bashkë.

Jeta jonë, ka kuptim, kur çdo ditë i kujtojmë dhe vazhdojmë rrugën e më të dashurve tanë, edhe pse ata nuk janë fizikisht me ne.

Një herë atdhetar, tërë jetën atdhetar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat