Rinumërohen tri kuti, s’ka ndryshim të votave për kandidatët e AAK-së

Aktuale

Rinumërohen tri kuti, s’ka ndryshim të votave për kandidatët e AAK-së

Më: 8 mars 2021 Në ora: 17:36
Foto ilustrim

Deri më tani në QNR janë numëruar tri kuti.

Nga të cilat nuk ka ndryshim të rezultatit të kandidatëve për deputet të AAK-së.

Këto vota të rinumëruara janë me kusht dhe të gjitha po rezultojnë të sakta.

Kujtojmë që procesi i rinumërimit të votave të AAK-së është duke u bërë nën vezhgimin e Prokurorisë dhe hetuesve policorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat