Kimete Berisha i reagon ashpër Enver Hoxhajt

Aktuale

Kimete Berisha i reagon ashpër Enver Hoxhajt

Nga: N. H Më: 9 mars 2021 Në ora: 22:48
Kimete Berisha

Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, ka treguar arsyet e rezultatit të dobët në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 14 shkurtit.

E, lidhur me këto arsyetime, ka ardhur reagimi nga opinionistja Kimete Berisha.

Duke ironizuar, Berisha në shkrimin e saj të publikuar në Facebook, Hoxhajn e ka quajtur “kastravec”.

Ja shkrimi i saj:

Enver, a po nerth!

Enver Hoxhaj e ka zbuluar se kushtet atmosferike kanë ndikuar tek votuesit e PDK-së.

Tha: 'Unë mendoj që një pjesë e elektoratit tonë nuk ka dalë të votojë edhe për shkak të kushteve klimatike'

Thuajse votuesit e PDK-së komplet janë me reumë, dhe se 'Nana Naile' u dasht m'i organizu zgjedhjet në vend KQZ-së, tuj votu tuj u paritë.

Dhe se votuesit e PDK-së qenkan të përhënur, moti ua dikton atyre nervat dhe disponimin.

Nuk ka qenë ftohtë në qiell, Enver, por ftohtë në zemër.

I keni mërdhi votuesit!

P.S. Rrallë kam pa kësi kastraveci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat