Musliu-Shoshi regjistrohet si deputete në mandatin e dytë me radhë

Aktuale

Musliu-Shoshi regjistrohet si deputete në mandatin e dytë me radhë

Më: 18 mars 2021 Në ora: 15:15
Ariana Musliu-Shoshi

Ariana Musliu-Shoshi është regjistruar për herë të dytë si deputete në Kuvendin e Kosovës.

Ajo tha se do të kontribuojë në dobi të të gjithë qytetarëve të Kosovës.

Postimi i plotë:

Për herë të dytë deputete e Kuvendit, në vendin ku do të kontribuoj në dobi të të gjithë qytetarëve të Kosovës.

Faleminderit qytetarëve për besimin dhe mbështetjen e dhënë për të qenë pjesë e legjislaturës së VIII-të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat