Agim Veliu ‘kapet’ duke lexuar lajmet se si mbeti vetëm me një post

Aktuale

Agim Veliu ‘kapet’ duke lexuar lajmet se si mbeti vetëm me një post

Më: 22 mars 2021 Në ora: 13:39
Agim Veliu

Agim Veliu ish ministri i Punëve të Brendshme dhe ish nënkryetari i LDK-së është zgjedhur për herë të parë deputet në Kuvendin e Kosovës.

Ai është parë i ulur në ulësen e tij, duke lexuar lajmet që janë shkruar për të.

Veliu është ‘zënë’ nga kamerat duke lexuar lajmin në të cilin shkruhet se si ai mbeti me vetëm një post e që është ai i deputetit të Kosovës.

Kujtojmë se në zgjedhjet e 14 shkurtit ai arriti t’i marrë mbi 11 mijë vota.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat