Xhafer Gashi e ka seriozisht me Iniciativën Qytetare, ja çfarë bëri sot

Aktuale

Xhafer Gashi e ka seriozisht me Iniciativën Qytetare, ja çfarë bëri sot

Nga: N.Sh Më: 14 prill 2021 Në ora: 18:37
Xhafer Gashi

Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi po punon fuqishëm në Iniciativën e tij Qytetare.

Ai ka filluar ta fuqizojë atë, duke zgjeruar në tërë fshatrat e Obiliqit.

Edhe sot, Gashi ka zgjedhur kryesinë për Iniciativën Qytetare dega Obiliq 3.

Postimi i plotë:

Sot, zgjodhëm përbërje e re të kryesisë së Iniciativës Qytetare për Obiliqin, dega Obiliq 3: z. Riad Hashani-kryetar i degës, z. Edin Hashani-nënkryetar, z. Besart Kurteshi-sekretar dhe 10 anëtarë të degës.

Strukturave drejtuese ju urova suksese si dhe shpreha falënderimin tim për gjithë angazhimin dhe mbështetjen e dhënë gjatë rrugëtimit e përbashkët, të bindur se me vullnet të plotë do vazhdojmë edhe me tutje në realizimin e punëve dhe projekteve të mira.

Xhafer Gashi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat